Atsauksmes

Šeit varat iepazīties ar citu pieredzi, gūt iedvesmu un izlasīt daudz vērtīgas atklāsmes.

Meditāciju atsauksmes

"Paldies, Lāsma! Meditācija bija burvīga, sajūtas pacilājošas, jūtos uzlādēta un sakārtota. Uz laiku šķita, ka pasaule apstājās un vēroju sevi no malas brīvu, plūstošu, vieglu un gaišu. Šī nav mana pirmā meditācija, bet noteikti viena no spilgtākajām un uzmundrinošākajām. Lai arī Tev mīlestības enerģijas uzlādēta nedēļa!"


"Vēlējos pateikt lielu paldies par pavadīto vakaru, tas patiešām bija kas jauns un ļoti interesants. Meditēju un mēģināju ieklausīties savā ķermenī pirmo reizi dzīvē un nedaudz varēja saprast, kas tas ir. Ļoti patika kopīga dziedāšana kokles pavadībā vakara gaitā, saullēktu gaidot."


"Vēlreiz paldies par Saulgriežu spēka pasākumu! Īpaša, meditatīva noskaņa, iespēja būt ciešā kontaktā ar Saulgriežu spēku, iekšējiem procesiem, līdzīgi jūtošiem, skanīgiem un gaišiem cilvēkiem sirsnīgā, pieņemošā atmosfērā. Šādiem būtu jābūt Saulgriežiem ik gadu, no sirds iesaku piedalīties un piedzīvot. Un Spēka dziesmas pie ugunskura, kokles pavadītas, skan jo jaudīgi! Līgo!"


"Paldies tev, Laima, par Sirds meditāciju, kas no rīta pie jūras bija dzestra, atsvaidzinoša un iedarbīga. Vēl joprojām ik pa laiciņam atminos un enerģiju koncentrēju uz sirdi, sirds elpošanu, kad prāts ir traucējošs. Tas palīdz :)"


"Labrīt! Es no savas puses varētu teikt to, ka, uzsākot apmeklēt Lāsmas Meditāciju vakarus, uzsākot meditāciju prakses, apzinātības treniņus, esmu ieguvusi, atradusi iekšējo mieru. Daudz vēl jāstrādā, bet ir mazinājies ilgstošais stress, kas man ir radījis nopietnas veselības problēmas. Tās, pateicoties praksēm, ir mazinājušās, un ticu, ka būs vēl jūtamāki uzlabojumi. Jo esmu saskatījusi iespēju nonākt pašai pie sevis, savā sirds centrā, drošībā. Just, ka reizē esmu daļiņa no visa un tomēr arī unikāla būtne. Paldies par iespēju meditēt, izbaudīt, mācīties, būt, tieši Limbažos, manās mājās :)"


"Paldies, ļoti mīļi. Paldies. Esmu tik pateicīga par to, ka man bija tā iespēja iepazīties ar tevi un ir iespēja iepazīt meditācijas. Pateicos, no visas sirds."


"Pateicīgi, priecīgi un šobrīd arī satraucoši - gaidu šī vakara meditāciju. Un noteikti Pateicība Lāsmai, no visas sirds. Un visiem pārējiem dalībniekiem paldies par dalīšanos un kopā būšanu vebināros un čatiņā."


"Ļoti gaidu šī vakara meditāciju. Un vēlos pieteikties par karmas vebināru. Esmu noklausījusies to vairākas reizes un katru reizi sadzirdu ko citu. Un rodas sajūta, ka varu ieraudzīt savus sastrādātos darbus un redzu darāmo darbu ar sevi. Pateicība tev un Pateicība Visumam, ka satiku meditācijas."


"Tavas vadītās piektdienas vakara meditācijas ir tik gaišas, sirsnīgas un mīlestības enerģijas piepildītas! Īpaši šis vakars. Miers un harmonija."


"Sveiki labdien. Vēlējos pateikties par vakardienas meditāciju, jo vakar pēc meditācijas sajūtas bija ideālas, kādas līdz šim man vēl nebija bijušas, man nekas ne kaitēja nebija galvas reibonis ka arī galvas spiešana, un tad pie sevis nodomāju, lūk kā es vēlos justies un šis ir mans ideālais tēls, kuru es saglabāšu arī turpmāk. Milzīgs paldies."


"Labdien. Jutos neparasti labi un prieks sirdī. Sirds pukst mierīgāk, pavisam cits miegs, trauksmainība mazāka. Vēl ir sajūta, ko grūti saprast, bet laba. Paldies."


"Labdien. Šodien neparasti viegli elpot. Patīkami izjust siltumu pa visu ķermeni, kā tādu plūsmu. Paldies!"


"Miegs bija ļoti ciešs un labs, arī šodien jūtos labi. Pēc meditācijas labs garastāvoklis. Un, kad atnācu no meditācijas, nezinu vai sakritība vai savādāk, bet kaut kas no visa jau sāk materializēties, kaut tas nav nekas liels, bet bija tāda sajūta, ka dzīve sāk mainīties un es varu būt laimīga. Daudz vēl darāms, lai dzīve būtu tiešām pilnīga un sakārtota, bet es saprotu, ka daudz kas atkarīgs no tā, kā es pati jūtos. Un meditācija palīdz justies labi. Silti sveicieni arī Jums! Ļoti gaidīšu trešdienu!"


"Labrīt. Paldies Jums par brīnišķīgajām meditācijām. Šorīt devos mierpilnajā meditācijā, kas ļāva apzināties pašai sevi un vairāk sataustīt akmentiņus, kas traucē rast mieru un harmonijā pašai ar sevi. Zinu ka vēl priekšā gaidāms liels darbs ar sevi bet zinu, ka viss izdosies, jo esmu uz pareizā ceļa. Paldies Jums!"


"Labdien. Paldies par vakardienas vebināru un meditāciju. Tās pozitīvais rezultāts jūtams vēl šobrīd. Visaugstākā pateicība tev par šo labo un svētīgo darbu."


"Sveika! Beidzot piesēdos, lai uzrakstītu par izmaiņām sevī un ap sevi, taču rakstīšana nemaz tik viegli nepadevās. Sirdī sajūtas ir daudz dziļākas un pateicība lielāka, nekā spēju to "uzlikt uz papīra". Kad pirms gada (savos 44 gados) domāju un jutos tā, ka mana dzīve drīz apstāsies, biju pilnīgā enerģijas izsīkumā, ar izmisumu sāku domāt, kas būs, kad manis nebūs, kādas būs manas pēdējās stundas, kā un kur tas notiks... Nesapratu, kas ar mani notiek, biju iztēlojusies visļaunākās diagnozes, bet ģimenes ārsts "mierināja", ka tā esot veģetatīvā distonija - šī mūsdienu modes slimība. Zināju, ka medikamentus ilgstoši negribu lietot un sāku meklēt informāciju, kā citā veidā sakārtot un uzlabot savu dzīvi. Pavasara sākumā pilnīgi nejauši (lai gan nejaušību nav) "pie manis atnāca" informācija par Lāsmas Laimas vebināru "Piecas stihijas". Nolēmu paklausīties, varbūt kaurt kas noder man. Bet jau vebināra laikā sapratu, ka tas viss ir radīts man! Pēc tam turpinājās klātienes semināri, vebināri. Pirmo reizi saskāros ar STIHIJĀM dabā, ķermenī un ar meditāciju praksi. Sapratu, ka esmu dzīvojusi pilnīgi neapzinātu dzīvi, jo līdz tam man vērtīgi šķita darīt vairākus darbus un domāt vairākas domas vienlaicīgi. Mana enerģija auga un vairojās, savas brīvdienas vairs nepavadīju gultā ar grāmatu vai planšetdatoru rokās, bet ar prieku darbojos dārzā, uzkopu māju un arvien vairāk sāku izmantot STIHIJU dotās iespējas. Kopš iepazīšanās ar STIHIJĀM esmu sākusi uz pasauli un cilvēkiem raudzīties savādāk, ir mainījušās attiecības ar tuviniekiem, mani "neuzvelk" un nekaitina lietas, kas pirms tam bija manas dzīves neatņemama sastāvdaļa un svarīgi, ka to ir pamanījuši mani bērni, jo ir teikuši, ka esmu kļuvusi mierīgāka, vairs neklaigāju par katru sīkumu, kas nenotiek pēc mana prāta. Joprojām tiecos uz harmonisku dzīvi, harmoniskām attiecībām. Saprotu, ka esmu pašā ceļa sākumā, bet atskatoties uz noieto ceļa posmu visas savas dzīves laikā, vairāk kā jebkad esmu pārliecināta, ka dzīvē nekas nenotiek "tāpat vien". Šobrīd, kad man ir 45 gadi, skaidri zinu -dzīve nebeidzas, bet manā dzīves grāmatā ir sākta jauna, skaista un saturīga nodaļa. Paldies TEV, Lāsma Laima par to, ka palīdzi man rakstīt un veidot šo nodaļu! Lai sirdī gaiša diena!"


"Paldies!🌞🍁

Meditācijas noteikti man ir ko praktisku un noderīgu devušas. Pirmkārt, palīdzēja atbrīvoties no bezmiega, varēju pārtraukt miega zāļu lietošanu. Otrkārt, palīdzēja sakārtot attiecības. Agrāk man ar tēti nebija tāda saskaņa, tagad gan es, gan tētis esam mainījušies, kļuvuši atvērtāki, tolerantāki, ieklausāmies viens otrā. Arī man pašai personiskajā dzīvē tas deva guvumu. Agrāk baidījos no nopietnām attiecībām, meditāciju laikā man mainoties esmu spējusi nostabilizēties, ļauties nopietnām attiecībām bez bailēm.

Tas viss ir atvēris acis uz citu dzīves skatījumu. Tagad tīrot māju tā šķiet svēta lieta, jo atceros, ka karma tīrās.

Grūtā dzīves laikā meditācijas palīdzēja atrast ceļu dzīvē. Pašlaik nepraktizēju varbūt daudz, bet kad ir vajadzīgs, tad ptaktizēju sirds elpošanu, kas ļoti ļauj atgūt mieru.

Paldies Tev, ka dalies ar šīm zināšanām un palīdzi cilvēkiem!🙏💛🧡🍎🌻🍀✨️"Sirds un Stihiju retrītu atsauksmes

"Sirsnīgs paldies par pasākumu... Tas man deva ļoti daudz... Skaistu Tev rudeņošanu..."


"Mīļā Lāsma, jūtos ļoti labi. Esmu pateicīga Visumam, ka nokļuvu pie Jums. Un sev, ka atsaucos. Mēģināšu ikdienā vienmēr atcerēties būšanu sirds centrā un vairāk sajust stihiju niansītes. Vēlreiz mīļš paldies!"


"Varbūt sākumā domāju, ka tagad sākšu meditēt un manā vietā tur kāds kautko darīs un salabos. Bija tādas interesantas sajūtas, ka telefons noņemts, kā bērnam nometnē. Tā ir milzīga atkarība, kas ir izveidojusies un bloķē daudz ko. Ja tas netiktu izdarīts, tad domāju ieguvums būtu daudz reiz mazāks. Bija neparasti rādīt savas emocijas cilvēkiem, ko nepazīsti. Arī redzēt citu emocijas, un nojaust, saprast viņu stāstu, kamdēļ viņi ir šeit. Tā ir milzīga pieredze turpmākiem mošanās brīžiem, jo saproti ka ir vēl cilvēki, kas sapratuši, ka daudz kas ir labojams. Pirms tam meditējot stundas pusotras ietvaros varēju savākties, bet divu dienu laikā tās nāk ārā un tad gaisma var iet viņu vietā! Ieguvis esmu skatu, ka viss ir atkarīgs no manis paša, ka Es Pats esmu tas trauks, un Es Pats esmu tā pildītājs!"


"Pēc šīm divām dienām esmu sācis redzēt un sajust savādāk, notiekošu. Ka neviens nav vainīgs, ES PATS ESMU TAS TRAUKS, UN ES PATS ESMU TAS KURŠ viņu pilda!!! Goda vārds es esmu pacilāts pēc tām divām dienām, vakar biju kā septītās debesīs."


"Šādu domu brīdī divu dienu garumā, biju pirmo reizi! Ar meditāciju biju saskāries, tikai pēdējā pusgada laikā un tas bija Lāsmas vadībā, dažādās vietās. Gan Filcītī telpās, pie jūras, vasaras saulgriežos. Tāpēc var teikt, ka es tajās divās dienās mācījos arī meditācijas pamatus. Kā tikt galā ar tām prāta domām, kas ar spēku laužas iekšā, kad vēlējos nokļūt savā sirds centrā. Un pateicoties tam, ka varēju strādāt ar sevi vairākas reizes dienā meditējot Lāsmas vadībā. Un vēl, būdams brīžos viens to mēģināju darīt, tad sekojot viņas padomiem man sanāca palaist garām to, kas laužās iekšā. Otrajā dienā man tas vispār netraucēja, un varēju jau mācīties apgūt stihijas un strādāt ar sevi.Varbūt pa bieži pieminu vārdu "Strādāt", bet tieši šobrīd tā to saprotu un jūtu, ka man ir jāstrādā katru dienu ar sevi, lai būtu rezultāts."


"Man šobrīd pēc šīm divām dienām ir vieglāk, saprotamāk kā strādāt un cīnīties ar to... ar ko es griežos pie Lāsmas pēc padoma un viņa to man parāda meditācijas ceļā! Ir lielāka izpratne par stihiju ietekmi uz notiekošo ķermenī un ārpus tā. Kad sāku spēt Vizualizēt to Lāsmas stāstīto meditācijas brīdī, tad sajutu, ka tas viss ir reāli. Ka tiešām tā gaisma, uguns, ūdens, zeme un vējš nonāk Manī un Es varu ar viņu mijiedarbot! Nekas jau jauns tas nav, kas ir apkopotas vienkopus un ir meistari, kas tās apgūst un nodod tālāk! Visas atbildes ir manī pašā, tikai jautājums vai es strādāšu ar visiem blokiem, kas ir uzlikti, lai cilvēks tās ieraudzītu."


"Man bija plāns braukt uz Itāliju, bet jutos, ka mana mentālā un garīgā veselība ir svarīgāka, tāpēc izvēlējos atbraukt uz retrītu. Vēlējos savākt savu prātu un būt mierīgāka, jo viss kaut kas par daudz ikdienas dzīvē bija sakrājies. Tiešām liels paldies par pavadīto laiku, emocijām un cilvēkiem. Ceru, ka drīz būs vēl viens retrīts, kur varēšu atslēgties no ārpasaules un pieslēgties sev."


"Esmu iepazinusi jaunu tēmu savai dzīvei. Patika viss, jo tā priekš manis bija jauna pieredze. Ļoti patika Tava balss un darba stils. Vispār Tu esi super, milzīgs paldies par mums veltīto laiku un informācijas bagāžu."


"Labvakar. Tagad jūtos tā, it kā retrīts turpinātos. Draudzība iedarbojas, uzlabojas attiecības ar sievu. Sajūta, ka sācies Jaunais gads. Šodien atpūšos, meditēju ar atvērtām acīm pie ūdens krūzes. Paldies."


"Par pagājušo nedēļas nogali: Šodienas steigā pārāk maz laika atlicinām sev un sevis harmonizēšanai. Biju pilnīgā emocionālajā haosā. Šajās divās dienās uzcēlu sev emociju templi un dzīvoju tagadējībā. Lai tos ikdienas sakrājušos iekšējo emociju rakumus nolīdzinātu un plūstoši, mīlot sevi un cilvēkus sev apkārt, ietu uz rītdienu, ir reizēm vajadzīgs atbalsts. Pateicos, Lāsma Tev par parādīto ceļu. Bija gaiši būt Tavā tuvumā. Tu esi sieviete - harmonija un no Tevis var daudz mācīties! Paldies par nebijušām dienām kopā ar sevi!"


"Sveicieni! Es vēl apstrādāju visu, kas notika un notiek vēl šodien. Man nāk tik daudz atklāsmju, man ir enerģija daudz ko paspēt, no kā es kaifoju. Šis bija vienreizējs piedzīvojums, tas, ko Jūs darāt ir tik mīļi, spēcīgi un dziļi. Katrs solis pārdomāts, es gribēju, lai kāds par mani parūpējās (tas sākotnējais nodoms no brīvdienām kopumā, lai kur es arī nonākšu). Es ieguvu daudz vairāk, kā spēju iedomāties. Paldies, ka to darāt! Tas nāk no sirds uz sirdi."


"Retrīts bija ļoti noderīgs. Pirmkārt, ka cilvēki, kuri viens otru pat nepazīst kārtīgi, kopā var pavadīt laiku kā ģimene, atsauca atmiņā bērnību, kad tika svinēti svētki un ciemos radi atbrauca.

Otrkārt, apzinātā ēšana. Ēdiens bija tik super gards un tā klātbūtnes sajūta, ka tu apzinies, ko ēd un izbaudi to. Parasti ikdienā pierasts pat nedomāt, ko ēd un neizgaršot, nedomāt par to vispār.

Ļoti patika par attiecībām tēma, guvu daudzas vērtīgas atziņas, kuras pierakstīju un vēl tagad pārlasu.

Un kopumā retrīts iemācīja pabūt ar sevi, neiet no sevis prom.

Bet ja runā vispārīgi, man vispār kopumā šīs prakses palīdzējušas ilgstošā laikā. Pirmā izmaiņa bija, ka miegs atgriezās. Otrs bija, ka es jutu, nodomi tiešām kļuva īsti, kad tos palaidu kosmosā. Mana dzīve ir pilnīgi mainījusies! Arī tētis mainījies un kļuvis daudz saprotošāks, tuvāks, līdz ar to ģimene harmoniskāka.

Ziemā ļoti daudz meditēju. Katru dienu un pat 2 reizes dienā. Šobrīd gan esmu ļoti aizņemta ar visu ko. Bet man nekad nav bijusi tik tīra māja, es nekad neesmu varējusi tik kārtīgi saplānot ikdienu, es arī par ēšanu piedomāju, kad eju veikalā, sev prasu, vai man to vajag, dzeru ūdeni daudz.

Un dzīve turpina mainīties, jo mani nodomi tikai turpina pildīties.🥰

Varu teikt, ka nekas nenotiek vienā mirklī, bet ikdienā piekopjot kaut ko labu, tas dod rezultātus.

Manuprāt, meditācija darbojas labāk kā psihoterapija vai psihiatrija, noteikti iemāca sevis mīlestību, nokļūšanu pie sevis. Un tikai tad, kad paši esam kas esam, mēs varam dzīvē būt laimīgi."


"Tā. Šodien vēl lidoju enerģijās un plūsmās. Ļoti patika viss. Laikam nav iespējāks sīkāk aprakstīt. Bijām maza, super jauka 8 cilv kopiena, bija stihiju meditācijas - savienošanās ar katru elementu (visa diena pie jūras, meditācija un tad 1-1.5h sev, vnk pabūt un sajust to stihiju). Kopīga ēst gatavošana un super pikniks pie jūras. Jauki cilvēki. Dažādas jaunas prakses ikdienai enerģijas vadīšanai un sirds telpas paplašināšanai! Nu, tā ka 2 pilnas dienas pagāja piepildīti, apzināti, klātesoši, enerģiju pavairojoši! ❤️❤️❤️"


"Es esmu no sirds priecīga un pateicīga par šo retrītu, jo, manuprāt, Lāsma Laima spēj ap sevi radīt un ienest mūsos tādu ļoti tīru, kristālskaidry enerģiju. Esmu apguvusi arī citas prakses, bet tas, kam man ļoti ļoti patika šeit- tā bija tāda patiesa apzinātība, maigums, miers. Man kā uguns stihijai ļoti patika šī plūstamība, tīrība, vienkāršība!"


"Man aizvien jauda griežas kosmiskā ātrumā! Šovakar nedaudz tādas īpatnējas pārdomas, par cilvēkiem, kurus laikam vajadzētu ar Huuu Huuuu Huuu vēl palaist prom. (Kā tur bija, daudzi gribēs pieslēgties atpakaļ? Jo liekas, ka kaut kas ir nomainījies un es īsri negribu veltīt laiku, uzmanību, enerģiju tukšās sarunās). Bet tas process vēl kur procesā. It kā atlaižu, bet arī pati skatos, kur jūs tur palikāt!..."

Stihiju jogas atsauksmes

"Paldies par stihiju jogu! Prieks, ka atsākušās klātienes nodarbības, kopā jaudīgāk :) Man šis apvienojums ir ļoti palīdzējis sadziedēt fiziskās traumas, ka pašam jābrīnās. Sakārtojušies muguras skriemeļi vietās un varu mierīgi atkal cilāt smagumus, ir saaudzis nervs, ko sašuva 25 gadus atpakaļ un pirkstiem atgriezusies jūtība, sadziedētas vecās sporta vainas, elkonis un plecs. Liels paldies, ka iemāci tik ģeniālas un tai pašā laikā vienkāršas lietas :) Nu jā, lai būtu efekts ir jau katru dienu pašam jādara, bet tas ir to vērts. Mabudalla."


"Sveicieniņš! Paldies par to ko dari un par iespēju baudīt un piedalīties arī attālināti. Bija pagājis kāds laiks kopš ko līdzīgu esmu darījis, un šī bija pirmā reize kad pasniegts un paskaidrots tika latviešu valodā. Reāli jutu, kā enerģija plūst cauri, īpaši caur pirkstiem, tik izteikti neatceros kad ir bijis... tāpat izkrakšķinājās man liekas visas maliņas, pat tās par kurām nebiju iedomājies, ka vispār tur kas var tāds notikt. Vēlreiz paldies Tev un tiekamies jau pēc nedēļas!"


"Šī bija mana pirmā reizīte. Nosacīti sagatavojos. Pirmā daļā bija tīrīšanās (raudāt gribējās, smaga nedēļa bija). Tagad ir krietni vieglāk, pārmaiņas jūtu jau kādu laiciņu. Man šis bija ļoti svarīgi, paldies.""


"Sveiki, Jūtos enerģijas pārpilna. Paldies!


Video atsauksme https://youtu.be/s8jxA9_f-fw